закрыть

Залишити ЗАЯВКУ

Рус Укр

ВЕБ-ДИЗАЙН

Дизайн сайту

Створення унікальних і ексклюзивних дизайнів для ваших сайтів із застосуванням сучасних інструментів та UI / UX стандартів розробки.
desing

Розробка дизайну сайту є однією з важливих задач при створенні сайту.

Наші дизайнери використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта при створенні дизайну сайту, враховуючи всі тонкощі даної роботи.

Ми розробляємо унікальні, креативні, стильні і адаптивні дизайни сайтів, що є одним із способів залучення до себе клієнтів.

Наші професіонали приділяють особливу увагу до всіх деталей розробки, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність користування сайтом.

Дизайн логотипів

Розробка стильних і сучасних логотипів, підкреслюють фірмовий стиль і діяльність вашої компанії.
desing

Створення логотипів, розробка фірмового стилю вашої компанії.

Ми використовуємо тільки професійний підхід до роботи.

Кожен створений нами логотип несе в собі певну мету про діяльність компанії, їх послуг і пропонованої продукції. Це важлива деталь кожного сайту, характеризує якість і унікальність, по якій відвідувачі дізнаються і запам'ятовують ваш сайт.

Наші роботи

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

для отримання будь-якої інформації
Номер телефону для зв'язку +380 68 177 8825
Пошта для зв'язку info@dexter.com.ua

Створення сайтів В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Створення сайтів - це головна спеціалізація веб-студії Dexter. Наша студія може запропонувати Вам різні рішення: розробку веб-сайтів, а саме, сайтів візиток, корпоративних сайтів, Landing page і інтернет-магазинів. У індивідуальний підхід до кожній роботі, все залежить від цілей клієнта, часто необхідний просто сайт-візитка або Лендінгем, для великих цілей і якісного результату, ми готові гарантувати Вам професійну роботу.

До початку створення сайту слід проаналізувати Ваших конкурентів, для максимально ефективного результату що буде в себе включати виявлення плюсів і мінусів. Потім ми врахуємо всі Ваші побажань і знайдемо унікальні рішення, яке виділить Вас в середовищі конкуренції. Розробка інтернет-магазину, Лендінзі, сайту-візитки, корпоративного сайту або сайту порталу, ось серед чого нам належить зробити вибір, ми все обговоримо і дамо Вам сайт, який на 100% виконає своє завдання.

Для розробки функціонального сайту, ми можемо так само запропонувати Вам: розробку логотипу, написання унікального контенту для сайту і багато іншого. Замовте розробку сайтів у web studio Dexter. На даний час студія Dexter - одна з найбільш зростаючих компаній на ринку, ми робимо сайти за найдоступнішою ціною в сегменті якісної розробки сайтів в Києві і Україні.

РОЗРОБКА САЙТУ-ВІЗИТКИ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Сайт візитка розробляється тоді, коли стоїть завдання передати користувачам коротку інформації про Вас і Ваш товар в інтернеті. Розробка такого сайту займає в середньому від 5 до 14 днів. ми розробимо (унікальний) дизайн, який запам'ятається новим відвідувачам сайту і у них складеться правильне перше враження про Вашої компанії і сайті, а це дуже важливий момент, тому що з'являються все більше новий компаній.

Замовити сайт візитку можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Корпоративний сайт розробляється для більшого бізнесу, фірми або компанії, включаючи в себе більше 6 сторінок. фотогалереєю, інформаційними сторінками і багатьом іншим, що обговорюється перед початком розробки такого сайту. Розробка корпоративного сайту (Сайту компанії) займають в середньому від 14 до 40 дня, ми створюємо красивий (унікальний і незабутній) прототип сайту / дизайн, він буде залучати нових відвідувачів.

Замовити корпоративний сайт можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

РОЗРОБКА LANDING PAGE У КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Якщо у Вас є послуга або невелику кількість товару, то створення Лендінзі допоможе залучити багато клієнтів і дати Вам більше заявок, дзвінків і продажів. Ми робимо якісний, продає, а також адаптивні під всі пристрої. ми надамо Вам дизайн Лендінзі виходячи з топових західних тенденцій веб-дизайну. Наші копірайтери напишуть унікальні, які продають тексту для landing page з якісними, продуманими заголовками для правильної подачі товару або послуги відвідувачу сайту.

Замовити сайт landing page можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Коли Ви визначилися що хочете продавати через інтернет і у вас товару більше, ніж для звичайного Landing page, то ми запропонуємо Вам створення інтернет-магазину на найпопулярніших і зручних CMS (Система управління сайтом). Повноцінний інтернет-магазин, який буде приносити прибуток для вас. Функціонал даного сайту може включати: фільтр товарів, корзина, оформлення покупки і здійснити оплату через онлайн платіжні системи, можемо передбачити мультивалютність і багатомовність. створення інтернет-магазину у нашій студії займе від удемо супроводжувати Вашу діяльність в інтернеті.

Замовити інтернет-магазин можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

Веб-студія Dexter:

  • • Чи допоможе вибрати доменне ім'я для сайту (www.domen.com.ua)
  • • налаштувати і забезпечить технічну підтримаю хостингу.
  • • Зробимо креативний прототип / дизайн сайту, логотипу, банера, візиток.
  • • розкрутити сайт, зробивши якісне SEO просування або запустимо контекстну рекламу від google.
  • • Відповість на всі Ваші запитання.

Ми цінуємо Ваш і своїм часом - здаємо всі роботи в строк без затримок. На всіх етапах розробки будь-якого з сайтів ми завжди будемо на зв'язку, погоджуючи з Вами всі необхідні нюанси. Замовити створення сайту у web studio dexter - просто і доступно!