закрыть

Залишити ЗАЯВКУ

Рус Укр

Розкрутка сайтів

Seo розкрутка сайтів

Основний інструмент для отримання цільових відвідувачів на ваш ресурс з пошукових систем в інтернеті.
seo

У Вас є сайт, але він не приносить дохід? Ми допоможемо вам почати заробляти вже сьогодні!

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг просування сайтів в пошукових системах. Ми використовуємо сучасні інструменти розкрутки, аналізуємо ринок і конкурентів, проводимо повну SEO оптимізацію вашого сайту, отримуємо зростання цільового трафіку і позицій.

Правильна і грамотна розкрутка сайту приверне максимальну кількість відвідувачів і збільшить можливості вашого бізнесу.

Адвордс реклама

Створення і настоянка рекламної компанії Google Ads для швидкого старту в просуванні вашого ресурсу.
contecst

Реклама в Google Ads є швидким стартом в просуванні вашого сайту, що дозволяє закріпитися в топі пошукової видачі і збільшити відвідуваність цільових відвідувачів.

Ми створюємо правильну контекстну рекламу виходячи з аналітики запитів по вашій тематиці. Ваш сайт показується тільки тим людям, які шукають ваші товари і послуги в інтернеті. В результаті чого ви отримуєте високі конверсії і стабільний потік клієнтів.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

для отримання будь-якої інформації
Номер телефону для зв'язку +380 68 177 8825
Пошта для зв'язку info@dexter.com.ua

Створення сайтів В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Створення сайтів - це головна спеціалізація веб-студії Dexter. Наша студія може запропонувати Вам різні рішення: розробку веб-сайтів, а саме, сайтів візиток, корпоративних сайтів, Landing page і інтернет-магазинів. У індивідуальний підхід до кожній роботі, все залежить від цілей клієнта, часто необхідний просто сайт-візитка або Лендінгем, для великих цілей і якісного результату, ми готові гарантувати Вам професійну роботу.

До початку створення сайту слід проаналізувати Ваших конкурентів, для максимально ефективного результату що буде в себе включати виявлення плюсів і мінусів. Потім ми врахуємо всі Ваші побажань і знайдемо унікальні рішення, яке виділить Вас в середовищі конкуренції. Розробка інтернет-магазину, Лендінзі, сайту-візитки, корпоративного сайту або сайту порталу, ось серед чого нам належить зробити вибір, ми все обговоримо і дамо Вам сайт, який на 100% виконає своє завдання.

Для розробки функціонального сайту, ми можемо так само запропонувати Вам: розробку логотипу, написання унікального контенту для сайту і багато іншого. Замовте розробку сайтів у web studio Dexter. На даний час студія Dexter - одна з найбільш зростаючих компаній на ринку, ми робимо сайти за найдоступнішою ціною в сегменті якісної розробки сайтів в Києві і Україні.

РОЗРОБКА САЙТУ-ВІЗИТКИ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Сайт візитка розробляється тоді, коли стоїть завдання передати користувачам коротку інформації про Вас і Ваш товар в інтернеті. Розробка такого сайту займає в середньому від 5 до 14 днів. ми розробимо (унікальний) дизайн, який запам'ятається новим відвідувачам сайту і у них складеться правильне перше враження про Вашої компанії і сайті, а це дуже важливий момент, тому що з'являються все більше новий компаній.

Замовити сайт візитку можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Корпоративний сайт розробляється для більшого бізнесу, фірми або компанії, включаючи в себе більше 6 сторінок. фотогалереєю, інформаційними сторінками і багатьом іншим, що обговорюється перед початком розробки такого сайту. Розробка корпоративного сайту (Сайту компанії) займають в середньому від 14 до 40 дня, ми створюємо красивий (унікальний і незабутній) прототип сайту / дизайн, він буде залучати нових відвідувачів.

Замовити корпоративний сайт можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

РОЗРОБКА LANDING PAGE У КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Якщо у Вас є послуга або невелику кількість товару, то створення Лендінзі допоможе залучити багато клієнтів і дати Вам більше заявок, дзвінків і продажів. Ми робимо якісний, продає, а також адаптивні під всі пристрої. ми надамо Вам дизайн Лендінзі виходячи з топових західних тенденцій веб-дизайну. Наші копірайтери напишуть унікальні, які продають тексту для landing page з якісними, продуманими заголовками для правильної подачі товару або послуги відвідувачу сайту.

Замовити сайт landing page можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Коли Ви визначилися що хочете продавати через інтернет і у вас товару більше, ніж для звичайного Landing page, то ми запропонуємо Вам створення інтернет-магазину на найпопулярніших і зручних CMS (Система управління сайтом). Повноцінний інтернет-магазин, який буде приносити прибуток для вас. Функціонал даного сайту може включати: фільтр товарів, корзина, оформлення покупки і здійснити оплату через онлайн платіжні системи, можемо передбачити мультивалютність і багатомовність. створення інтернет-магазину у нашій студії займе від удемо супроводжувати Вашу діяльність в інтернеті.

Замовити інтернет-магазин можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами. Зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто. Якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми з легкістю можемо працюємо віддалено.

Веб-студія Dexter:

  • • Чи допоможе вибрати доменне ім'я для сайту (www.domen.com.ua)
  • • налаштувати і забезпечить технічну підтримаю хостингу.
  • • Зробимо креативний прототип / дизайн сайту, логотипу, банера, візиток.
  • • розкрутити сайт, зробивши якісне SEO просування або запустимо контекстну рекламу від google.
  • • Відповість на всі Ваші запитання.

Ми цінуємо Ваш і своїм часом - здаємо всі роботи в строк без затримок. На всіх етапах розробки будь-якого з сайтів ми завжди будемо на зв'язку, погоджуючи з Вами всі необхідні нюанси. Замовити створення сайту у web studio dexter - просто і доступно!